Науково-практичний семінар з порушень постави до дня науки

Кафедра фізичної реабілітації та ерготерапії до Міжнародного Дня науки повела науково-методичний семінар зі студентами спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» на тему «Анатомо-фізіологічні аспекти формування нормальної постави та авторська методика корекції порушень постави» за участю Оксани Слінько – керівника Міжнародного Центру корекції постави «Академія Грація» (м. Львів).

На семінарі були розглянуті питання формування постави, механізмів порушень нормальної постави та сучасні аспекти їх корекції за авторською методикою Оксани Слінько. У рамках науково-практичного семінару було проведено майстер-клас із сучасних методик оцінки постави та діагностичних критеріїв різних видів її порушень.