Студенти спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» серед найкращих в Україні

16-17 травня 2019 року у м. Суми відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія», в якому усього взяло участь 55 студентів з різних регіонів України. Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича представляли студенти 4 курсу спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» Людмила Будник та Руслан Фрунза.  Члени жюрі  високо оцінили рівень теоретичних знань та практичної підготовки студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

У підсумку, Людмила Будник посіла ІІ місце. Руслан Фрунза здобув перемогу у номінації «Краще представлення домашнього завдання».

Колектив кафедри та студентство спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» пишаються вагомими здобутками та у перспективі планують продовжувати професійне удосконалення у галузі фізичної терапії.