Міжнародні успіхи студентів факультету фізичної культури та здоров’я людини

23-25 травня 2019 у Ясському університеті «Олександру Іоан Куза» (м. Ясси, Румунія) відбулась Міжнародна студентська наукова конференція «INTERDISCIPLINARITY IN THE SPORTS AND PHYSICAL EDUCATION SCIENCE», у якій наукові дискусії відбувались за трьома напрямами – фізична культура і спорт, фізичне виховання та фізична терапія, ерготерапія. Від України у роботі конференції взяли участь як модератори конференції викладачі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (завідувач кафедри фізичної реабілітації та ерготерапії, доктор медичних наук, професор Доцюк Л.Г., завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров’я, доктор педагогічних наук, професор Мосейчук Ю.Ю., доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Лясота Т.І. та викладач кафедри фізичного виховання Медвідь А.М.) та студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини (Бідолах Михайліна, Рачинська Ірина, Єремія Яна, Никифоряк Георгій, Лясота Андрій, Медвідь Микита, Панькевич Тетяна, Мошнягу Мальвіна, Чопенко Богдан, Гунчак Карина, Стукалов Дмитро), які представляли результати своєї наукової роботи румунською та англійською мовами.

Також у рамках Міжнародної студентської наукової конференції відбувся спортивний захід «BIG GAME», за участю 2 команд факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, 2 команд з Кишинівського державного університету фізичного виховання і спорту (м. Кишинів, Молдова) та команда студентів, які навчаються в Ясському університеті «Олександру Іоан Куза» за програмою «Erasmus+», де наші студенти здобули І та ІІ місця.

Вітаємо переможців та майбутніх науковців та бажаємо їм творчих і спортивних здобутків!!!