Перша міжнародна науково-практична конференція: «Ерготерапія: нова професія для сучасної системи реабілітації в Украіні».

Викладачі кафедри фізичної реабілітації, ерготерапіі та медичної допомоги ( доц. Т.Г. Темерівська, асистенти кафедри к.п.н. Л.Г. Логуш та А.О. Бражанюк) 4-5 жовтня в м. Києві прийняли участь в Першій міжнародній науково-практичній конференції: «Ерготерапія: нова професія для сучасної системи реабілітації в Украіні». Розглядались питання щодо розвитку ерготерапіі в Україні та впровадження стандартів освіти від Всесвітньої Федерації Ерготерапевтів. На секційних слуханнях викладачі мали змогу поспілкуватись з Самантою Шанн (представник Всесвітньої Федерації Ерготерапевтів), Ольгою Мангушевою (голова правління ГО «Українське товариство ерготерапевтів»).