Шевченківські читання

Сьогодні на факультеті фізичної культури та здоров’я людини пройшов відбірковий тур на конкурс читців Шевченківські читання, присвячений 206 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Як звичайно найактивнішими були студенти спеціальності “фізична терапія, ерготерапія”. Студентка 410 групи Мельник Богдана здобула “Гранд-прі”. Перше місце посіла Чорна Анастасія, студентка 109 групи. На другому місці студентка 110 групи Макогончук Ірина і Басюк Марина із 310 групи. А третє місце поділили студентки Кирилюк Ольга (310 група) і Гарасим Наталія (210 група). Щиро вітаємо всіх учасників з участю в славному дійстві. Гордимося переможцями, які здобули призові місця. А ще з нетерпінням чекаємо наступних етапів конкурсу. Сподіваємось, що наші найкращі читці достойно представлять факультет  на університетському рівні.