Фінал конкурсу читців, присвячений 206 річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка.

5 березня в Шевченківській залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся фінал конкурсу читців, присвячений 206 річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка. До числа фіналістів увійшли студентки спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія” Богдана Мельник (410 група), Ірина Макогончук (110 група) та Анастасія Чорна (109 група). На радість усієї кафедральної та факультетської спільноти маємо переможницю. Мельник Богдана здобула перше місце, нагороджена відповідною грамотою і одержала в подарунок книгу. Дві інші учасниці нагороджені книгами та грамотами за участь у конкурсі.
Гордимося нашими  фіналістками. Адже вони не тільки гарно навчаються, а й дуже талановиті. Щиро вітаємо і бажаємо нових досягнень.