17 вересня асистент кафедри Яна Федорівна Ротар провела відкрите практичне заняття зі студеннтами 2 курсу з дисципліни “Анатомія рухової діяльності” на тему: “Динаміка рухової діяльності жувальних і мімічних м’язів”.

На занятті студенти активно демонстрували свої знання та практично, за допомогою кольорових клейких стрічок, відтворювали анатомію та рухову діяльність жувальних та мімічних м’язів. Також студенти підготували цікавий відеоматеріал та доповідь на тему: “Аномалії та особливості розвитку м’язів голови”.
У підсумках проведеного заняття зі студентами обговорено проблеми відновлення рухової діяльності мімічних м’язів внаслідок травм та захворювань.