23.09.21 р. на кафедрі педагогіки та методики початкової освіти факультету педагогіки, психології та соціальної роботи успішно відбувся фаховий семінар з апробації дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю 015 «Професійна освіта».

Асистент кафедри фізичної реабілітації,  ерготерапії та домедичної допомоги Бражанюк Андрій Олександрович доповідав результати дисертаційного дослідження на тему
«Формування професійної культури майбутніх фізичних терапевтів та ерготерапевтів у процесі фахової підготовки», науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор, декан факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Федірчик Тетяна Дмитрівна.
Щиро вітаємо молодого вченого з цим визначним досягненням і бажаємо творчої наснаги та нових наукових звершень!