Вітаємо з успішним захистом доктора філософії!

09.12.2021р відбувся захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктор філософії з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю 015 «Професійна освіта» асистента кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги Бражанюка Андрія Олександровича на тему: «Формування професійної культури майбутніх фізичних терапевтів Детальніше

Для студентів 609 гр.( ДФН.) 14.12.2021р. відбувся захист передатестаційної практики. Науковою складовою даної практики було виконання студентами науково-дослідних робіт, які вони відмінно презентували на захисті.

Для студентів 609 гр.(ДФН.) 14.12.2021р. відбувся захист передатестаційної практики. Науковою складовою даної практики було виконання студентами  науково-дослідних робіт, які вони відмінно презентували на захисті.