На кафедрі фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги для студентів другого магістерського рівня першого року навчання в он-лайн режимі 11.04.2023р. була прочитана лекція на тему: “Медична реабілітація в акушерстві та гінекології” к.мед.н., лікарем, акушер-гінекологом, лікарем фізичної та реабілітаційної медицини, доценткою кафедри акушерства та гінекології Буковинського державного медичного університету Тетяною БУЛИК.

Були розглянуті питання жіночого здоров’я та використання сучасних методів реабілітації у гінекології.