Студенти спеціальності “Фізична терапія, ерготерапіїя” провели гігієнічно- профілактичний захід до Дня миття рук.

Студенти спеціальності “Фізична терапія, ерготерапіїя” провели гігієнічно- профілактичний  захід до Дня миття рук. При вході на факультет всім бажаючим запропонували скористатися санітайзерами та вологими серветками  для дезінфекції рук та провели опитування стосовно знань з особистої гігієни.

3.05.2023 року вперше відбулося апробаційне складання Єдиного державного кваліфікаційного іспиту у студентів четвертого курсу спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія».

03.05.2023 року  вперше відбулося апробаційне складання Єдиного державного кваліфікаційного іспиту  у студентів четвертого курсу спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія».  Мета іспиту: оцінити вміння використовувати отримані знання та розуміння ключових понять фізичної терапії, ерготерапії у клінічній практиці.  Іспит проходив з паспортним контролем Детальніше