Студенти та викладачі кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги прийняли участь у науковому пікніку.

🔭

У неділю, 21 травня, на території скверу навпроти Резиденції митрополитів Буковини і Далмації відбувся науково-просвітницький захід «Наукові пікніки 2023», де всі охочі змогли поспостерігати за дослідами,експериментами, науковими експонатами;поспілкуватися з науковцями та експертами різних царин науки; долучитися до різноманітних інтерактивів тощо.

🔹

Викладачі та студенти кафедри ФРЕДД запропонували перевірити відвідувачам свої координаційні здібності, пройти тести на наявність комп’ютерного зорового синдрому, проводили експеримент , «Ілюзія третьої руки», проводили масаж шийно-комірцевої зони.