27 вересня 2022 року проведено круглий стіл зустрічі з випускниками спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» ЧНУ імені Юрія Федьковича. Фахівці, а в минулому студенти нашої спеціальності, поділились своїми успіхами в роботі, розповіли про те, що здобуті навички та вміння під час навчання додають їм впевненості в роботі та поваги серед колег і пацієнтів. Також на зустрічі обговорено можливості покращення ОПП «Фізична терапія, ерготерапія».
![](http://fizreab.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG-a6eac5feeca7e4346302ddf05e297a89-V-1-506x1024.jpg)