Студенти 3 курсу проходять практику у ЗДО №22 “Дивограй”. Заклад дошкільної освіти має всі необхідні умови, які відповідають сучасним санітарно-гігієнічним, педагогічним та естетичним вимогам.
У дитячому садку також навчаються діти з особливими освітніми потребами, з якими працюють відповідні спеціалісти. Студенти-практиканти проводять з дітьми заняття для покращення координації, рівноваги та зміцнення всього ОРА. Також обов’язковим рутинним елементом є ранкова гігієнічна гімнастика для всіх учнів ЗДО.
![](http://fizreab.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/а1.jpg)
![](http://fizreab.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/а2.jpg)