![](http://fizreab.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/о-V-1-1024x767.jpg)
![](http://fizreab.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/о-1-767x1024.jpg)
2 березня до Дня слуху студенти та викладачі кафедри на базі Чернівецького обласного центру *1 провели оздоровчо- рекреаційний захід “Сильні духом – нація переможців”.В заході прийняли участь діти 2,4,6 класів.У дітей була можливість виконати вправи на координацію та баланс, пограти у рухливі та розвиваючі ігри, подолати полосу перешкод.Учасники заходу отримали смачні призи та зробили фото на згадку!Діти отримали заряд позитивних емоцій !