Історія розпочалася з першого круглого столу 16 та 17 листопада 2023. 27-28 червня 2024 року у місті Львів успішно відбувся Другий Всеукраїнський круглий стіл завідувачів кафедр зі спеціальності 227.1 «Фізична терапія».

Метою другого столу — обговорення актуальних питань клінічної освіти фізичних терапевтів.

Ініціатива започаткована «Momentum Wheels for Humanity», що модерується керівником координаторів клінічного навчання  Микола Романишином.

Насправді це яскравий приклад гарно організованого проєкту, де є публічність і відкритість, а також ясність і доступність у меті та залученості учасників. Це те, на що можна посилатися, як позитивний досвід, для реалізації нових, чудових проєктів.