Покращення якості професійної освіти. 29. 03. 2024 року закінчився двотижневий навчальний тренінг «Основи фізичної терапії при порушенні діяльності нервової системи», який відбувався у місті Львів.

Захід організовувався в рамках проєкту «Покращення реабілітаційних послуг в системахохорони здоров’я», та фінансувався агентством США з міжнародного розвитку USAID таімплементується міжнародною неурядовою організацією «Моментум Вілс фор Хьюменіті»(Momentum Wheels for Humanity).Метою цього тренінгу було надати фізичним терапевтам глибокі знання та практичні навички у галузіфізичної терапії при порушенні діяльності нервової системи.У тренінгу брали участь представники 17 вищих навчальних закладів. Представниками від Чернівецького національного університету були старший викладач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапіі та домедичноі допомоги Козік Н. М. та випускниця кафедри, фізичний терапевт і супервізор практики Беслюбняк Аліна. В процесі навчання учасники активно працювали над засвоєнням матеріалів тренінгу та набуттям практичних навичок з діагностики, планування реабілітаційних заходів і особливостей втручання при різних неврологічних розладах. Знання, набуті в процесі навчання та матеріали, надані під час тренінгу дозволять покращити якість професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичної терапії та сприятимуть розвитку реабілітаційної допомоги в Україні.