Візит до Університету «Александру Йан Куза» м. Ясси, Румунія

Візит до Університету «Александру Йан Куза» м. Ясси, Румунія

10-12 травня 2018 року на факультеті фізичного виховання та спорту Університету «Александру Йан Куза» м. Ясси, Румунія, відбувся Міжнародний науковий симпозіум студентів вищих навчальних закладів «Міждисциплінарні зв’язки у фізичному вихованні, спорті та фізичній терапії», модераторами якого від Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича були завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров’я кандидат наук з фізичного виховання, доцент Мосейчук Юрій Юрійович та старший викладач кафедри фізичного виховання Медвідь Анжела Миколаївна.

З доповідями за результатами власних досліджень виступили студенти спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» Лістау Карина та Гунчак Карина, спеціальності «Фізична культура та спорт» Лясота Андрій, Тівелік Марина і Медвідь Микита та спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» Пуріч Дмитро. Кращі доповіді були відзначені почесними грамотами.