“Наукові пікніки” 9 квітня 2022 року

З нагоди “Наукових пікніків”, які за ініціативи Ради молодих вчених  Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, були проведені 9-го квітня 2022 року, викладачі кафедри фізичної реабілітації,  ерготерапії та домедичної допомоги і студенти спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія” взяли активну участь в організації заходу та презентації  спеціальності. Головною ідеєю заходу було залучити відвідувачів, особливо дітей, до інтерактивних локацій та презентувати спеціальності Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Кафедра фізичної реабілітації, ерготерапія та домедичної допомоги дала змогу усім бажаючим відчути на собі деякі елементи фізичної терапії:

– масаж шийно-комірцевої ділянки;

–  нейродинамічну гімнастику.

Усі бажаючі мали можливість отримати задоволення від масажу, простимулювати свою пам’ять і міжпівкульну взаємодію та покращити координацію. Відвідувачів заходу отримали багато цікавої та корисної інформації про спеціальність “Фізична терапія, ерготерапія”. Дякуємо за допомогу та підтримку у проведенні наукового пікніку проректору з наукової роботи ЧНУ Самілі Андрію Петровичу, заступнику голови Ради молодих вчених ЧНУ Ірині Горохолінській, декану факультету фізичної культури та здоров’я людини Зорію Ярославу Богдановичу та голові Ради молодих вчених факультету Яні Ротар.