Захід присвячений Всесвітньому дню трудотерапіі, ерготерапіі та Всесвітньому дню боротьби з інсультом провели студенти 210С групи спеціальності «Терапія та реабілітація»

Одним із найпоширеніших захворювань у світі вважають інсульт. Згідно інформації Міністерства охорони здоровʼя в Україні щороку  понад 100 тисяч українців стають жертвами цієї хвороби. Важливу роль у відновленні таких пацієнтів відіграють фізичні терапевти. Майбутні фахівці реабілітаційної справи підтримують усіх, хто постраждав від інсульту і бажають швидкого повернення до активного життя.

Студенти 210С групи спеціальності «Терапія та реабілітація» провели захід, присвячений Всесвітньому дню трудотерапіі, ерготерапіі та Всесвітньому дню боротьби з інсультом. Студенти активно виконували терапевтичні вправи та знайомилися із пристроями для розвитку  дрібної моторики рук та особливостями роботи з ними. До виконання вправ із задоволенням долучилися студенти інших груп та спеціальностей.