Протягом воркшопу ми не тільки обговорили теоретичні аспекти, але й зосередились на практичних методах інклюзивної освіти. Студенти мали можливість ознайомитись з дієвими порадами та побачити реальну роботу в дії. Галина Миколаївна, яка має 10-річний досвід роботи в цій сфері та закордонні стажування, поділилася унікальними знаннями, які неможливо знайти в книгах. Зустріч стала підґрунтям для співпраці і розвитку впровадження ідеї введення роботи студентів в інклюзивній освіті та ідеї проєктної роботи.
![](http://fizreab.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG-13d8f5f9db624677fa8cfc2da8eeec00-V-1024x768.jpg)