Незабутній воркшоп для студентів спеціальності “Середня освіта”! У вівторок 5 грудня за ініціативи О.В. Бешлей та асистента кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги Я.Ф. Ротар для студентів 4 курсу спеціальності Середня освіта була організована зустріч з Галиною Міколаївною Липчук, практикуючим методистом та педагогом інклюзивної освіти.

Протягом воркшопу ми не тільки обговорили теоретичні аспекти, але й зосередились на практичних методах інклюзивної освіти. Студенти мали можливість ознайомитись з дієвими порадами та побачити реальну роботу в дії. Галина Миколаївна, яка має 10-річний досвід роботи в цій сфері та закордонні стажування, поділилася унікальними знаннями, які неможливо знайти в книгах. Зустріч стала підґрунтям для співпраці і розвитку впровадження ідеї введення роботи студентів в інклюзивній освіті та ідеї проєктної роботи.