«Інвалідність-не вирок» Під таким лозунгом пройшов захід, присвячений Міжнародному Дню людей з інвалідністю, який відзначають 3 грудня. Студенти спеціальностей «Фізична терапія та ерготерапія» і «Терапія та реабілітація» підготували відеоролики та презентації про успішних людей, які, незважаючи на інвалідність, змогли реалізувати себе.

Люди з обмеженими можливостями знайшли в собі сили, проявили надзвичайну наполегливість і досягли високих пʼєдесталів у спорті. Хтось зміг передати свої почуття, заховані в «скафандрі» тіла через помахи вій, як через крила метелика. Хтось переплив Ла-Манш, маючи паралізовані ноги. Хтось став моделлю, маючи тільки частину обох ніг, або почав малювати картини ногами, бо не володіє руками. Хтось підкорив гори, маючи тільки одну ногу. А хтось, не маючи ні рук ні ніг,  їздить по світу і надихає людей до боротьби за своє життя. Такі люди живуть під гаслом «Ніколи не здавайся!!!» Студенти кафедри усвідомлюють, яка велика відповідальність лежить на них, адже саме завдяки їхнім фаховим вмінням люди з інвалідністю зможуть досягнути  своїх особистих результатів, цілей і вершин. Варто задуматися, що відчуває людина, яка подолала якийсь новий, здавалось нездоланний барʼєр.Нехай  такі моменти у людей з інвалідністю будуть частішими !!!