Відзначаємо День масажиста в Україні. 7 лютого кафедра фізичної терапії, ерготерапіі та домедичноі допомоги долучилася до відзначення Дня масажиста в Україні.

Масаж є одним із важливих засобів впливу на організм людини в комплексному відновленні пацієнтів і просто загальнозміцнюючою процедурою. Він сприяє покращенню кровообігу та обмінних процесів в тканинах, зменшенню больових відчуттів  та покращенню психоемоційного стану пацієнтів. В групах проводилися  майстер-класи, на яких досвідчені студенти демонстрували навички менш досвідченим, ділилися інформацією про особливості різних видів масажного мистецтва. Студенти -тьютори слідкували за правильністю виконання  прийомів ручного та апаратного масажу. Вітаємо усіх, хто вважає цей день професійним святом. Усіх, хто своїм вмінням робить людей щасливими.