Наукові здобутки студентів факультету фізичної культури та здоров’я людини

18-19 квітня 2019 року у м. Суми відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія», в якому усього взяло участь 18 студентських наукових робіт з різних регіонів України. Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича представляла студентка 4 курсу спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» Лістау Карина (науковий керівник – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації та ерготерапії Доцюк Лідія Георгіївна) з науковою роботою на тему «Зміни фізичного та психологічного стану хворих з абдомінальним ожирінням при використанні засобів фізичної реабілітації». Результати наукового дослідження викликали інтерес у членів комісії, та у підсумку студентка Карина Лістау посіла ІІІ місце. Колектив кафедри та студентство спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» пишаються науковими здобутками та у перспективі планують продовжувати наукові дослідження у галузі фізичної терапії.