14.06.23 р студенти другого курсу разом з кураторами груп здійснили навчальний рекреаційний похід в межах програми дисципліни “Діагностика, семіотика з основами догляду за хворими, навчальний похід” в район г.Цецино.

4.06.23 р студенти другого курсу  разом з кураторами груп здійснили навчальний рекреаційний похід в межах програми  дисципліни “Діагностика, семіотика з основами догляду за хворими, навчальний похід” в район г.Цецино. Під час походу вони навчалися  організовувати  та вести групу, готувати їжу в походних умовах,провели навчання по наданню невідкладної домедичної допомоги в екстремальних умовах. Учасники  познайомились з правилами проведення рятувальних робіт у віддаленій від житла місцевості. Студентів  також навчали організовувати дозвілля учасників реабілітаційного походу, проводити конкурси та руханки. Під час походу студенти також прибрали сміття з території зони відпочинку, що стало частиною екологічного виховання молоді.