Проект від ЮНІСЕФ “World’s largest lesson”

В рамках проекту від ЮНІСЕФ “World’s largest lesson” (Найбільший урок у світі), за сприяння Всеукраїнської молодіжної громадської організації АІЕSEC, учасницею проекту та студенькою 210 групи Мiськовою Богданою було проведено урок на тему” Відповідальне споживання та виробництво(12 ціль ЦСР).Урок проведений на базі ЗОШ №24 ім. О.Ю.Кобилянської. Задіяні учні 5-6 класів.Діти змогди зрозуміти, що означає ЦСР №12 та чому вона важлива. Дізналися більше про Ціль 12.3 – скоротити вдвічі в перерахунку на одну особу населення загальносвітовий обсяг харчових відходів . Дізналися які існують практичні способи та дії, доступні кожному, аби скоротити обсяги своїх харчових відходів та почати харчуватися відповідальніше.